Hudební seskupení Boudicca

Boudicca (čti boudyka) "ta která vítězí", skutečná postava. Keltská královna, která vládla kmeni Icenů v 1.století našeho letopočtu v oblasti Norfolku ve Velké Británií. Postavila se svým lidem nadvládě Římanů, jejím povstalcům se podařilo vyhrát v několika bitvách. Povstání bylo později samozřejmě krvavě potlačeno. Tělo ano hrob královny Boudiccy nebyly nikdy nalezeny. Její socha i s jejími dětmi-triga se nachází v Londýně.

Boudicca - symbol odvahy a svobodomyslnosti.

 

Její válečný pokřik " Y GWIR ERBYN Y BYD" z welštiny "PRAVDOU PROTI SVĚTU" se stal i mým krédem.

 

 

NIKDY SE NESMÍŘIT S PROHROU, RADĚJI BOJOVAT DO POSLEDNÍ KAPKY KRVE, NEŽ SE STÁT OTROKEM.

 

 

 

 

Naši posluchači

Našimi posluchači jsou především lidé, kteří jsou kreativní a přemýšliví a netouží po komerci. Přinášíme jim zvukové obrazy plné života, souznění s vesmírem, frekvence lásky.

Připrav se na změnu

Jsme na konci všeho a čeká nás kvantový skok. Bude to skok do "22.století", skok který nás může vymanit z otroctví a vrátit nás tam, kam patříme, to je do Galaktického společenství národů, kde panuje spolupráce a tvořivost. Je to čas probuzení a nových příležitostí, o kterých se nám ani nesnilo. Sledujte nové informace na www.prepareforchange.net a 2012portal.blogspot.com a též na tomto webu, kde budeme informovat o všem, co se děje za oponou tohoto světa. Další dobrý web o součané situaci je www.tadesco.org.

 
 

 

Zdravý životní styl a duchovní evoluce člověka

je cestou, jak naplnit svůj osud a zároveň žít v souladu se svým srdcem a duši. Protože jediným posláním člověka je žít a kreativně se podílet na tvorbě svého realitního matrixu.

Mějte rádi zvířata, protože jsou naši mladší bratři a jejich láska k nám je skutečně nepodmíněná.

Toto byla moje milovaná fenečka Světluška, velmi chytrý a řekla bych duchovní pejsek. Dne 18.12.2018 odešla do "psího nebe" v nedožitých 18-ti letech. Je nám smutno a navždy budeme vzpomínat.

 

 

O nás

09.12.2011 19:07
Jmenuji se Nora Harazimová a narodila jsem se v roce 1964 v malém šumavském městě Vimperku. Jsem zrozena ve znamení ryb, což předznamenalo můj zájem o přírodu, umění, vše krásné a spirituální. Také moji rodiče, zvláště moje umělecký založena maminka, učitelka, ve mně podporovala mé umělecké...